en az 3 karakter olmalıdır
Honda Plaza  Bora Kış bakımı size de Honda'nıza da iyi gelecek. Honda Plaza  Bora Kış bakımı size de Honda'nıza da iyi gelecek.

Kış bakımı size de Honda'nıza da iyi gelecek.

Periyodik bakım, tamir, parça ve işçiliklerinde %20 indirim*

Fren, balata ve disklerde %30 indirim

4 lastik alımına sürpriz hediyeler ve indirimler**

Ücretsiz check-up

Kampanya 15 Kasım – 11 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen indirimler, direkt satışlar hariç, yetkili servislerde yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanya, 2017 model ve öncesi Honda Otomobillerde geçerli olup, diğer kampanyalarla birleştirilemez
*Honda Bakım Paketleri’ne ek olarak, bakım paketleri haricindeki belirli tamir, bakım, parça ve isçiliklerde %20 indirim şeklinde olacaktır. Belirlenen ürün ve hizmetlerin detaylarını yetkili servislerimizden öğrenebilirsiniz.
**Michelin marka lastiklerde 4 adet Michelin lastik alımlarına; 15’’ için 200 TL (KDV Dahil), 16’’ için 300 TL (KDV Dahil), 17’’ için 380 TL (KDV Dahil) Opet Yol Kartı uygulaması yapılacaktır. Bridgestone marka lastik alımlarında lastik başına 16'' ve altı lastiklerinde 25 TL (KDV Hariç), 17'' ve üstü lastiklerinde 45 TL (KDV Hariç) oranında indirim uygulanacaktır. Continental marka 4 adet lastik alımına lastik başı 40TL (KDV Hariç), Barum/Matador markasında ise lastik başı 15TL (KDV Hariç) tutarında indirim uygulanacaktır.

SİZİ ARAYALIM

İLETİŞİM

Ankara Çankaya Honda Plaza Bora

Adres : Oğuzlar Mah. Mevlana Bulvarı No:143 Balgat Çankaya - Ankara
Telefon : 0 (312) 286 83 83
E-Mail : bora@hondaplaza.com.tr