Hakkımızda Anasayfa > Hakkımızda

Honda Plaza Bora Hakkımızda

MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİYLE 30 YILDA ÜÇÜNCÜ NESİLE ULAŞMANIN KEYFİNİ YAŞIYORUZ…

1990 yılında Honda ailesiyle birlikte yola çıkarken bizi hep ileriye götürecek temel ilkelerimizi belirleyip, onlardan hiç taviz vermemeye söz vermiştik. Bu sözümüze hep sadık kaldık. Bu rotayı çizerken hareket noktamız neydi? Honda’nın özü olan ‘önce insan, sonra makine’ anlayışından hiç sapmamak, ilk günkü şevk ve heyecanımızı, dinamizmimizi hiç kaybetmemek, sektörde yenilikleri yaratan olmak, müşterilerimize daima güleryüz ve anlayış gösterirken, doğrulardan ödün vermeden Bora ailesi olabilmek... Bugünkü sağlıklı yapımız müşterilerimizin bize, bizim onlara tam güvenimizle oluştu. Farkımız; birbirimizi anlamamız, sevmemiz ve güvenmemizle doğdu. 

 

1990’da başlayan ilişkilerimiz bugün üçüncü nesile taşındı.Hizmet verdiğiniz müşterinizin yüzünde gülümsemeyi görebilmek, yaptığınız işin içinize sinmesi açısından o kadar önemli, o kadar gurur verici ve o kadar güzel bir şey ki.. 

 

Artan iş hacmi  ve müşterilerinin ilgisiyle büyüyen Honda Bora, güleryüzlü ve deneyimli personeli ile hizmetinizde…

 

Müşterilerinize inanarak iyi bir ürün sunabilmenin keyfi gerçekten başka oluyor. Honda Bora farkıyla, bu güzelliği yaşayın. Bu çağrıyı bir kez daha yinelemek istedik. 

 

‘Önce insan, sonra makine...’ 

'First man then machine...' 

Saygılarımızla,

 

Sisa Sigorta

1985 yılından beri, müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak Kabul ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sigorta sektörünün öncü ve güvenilir şirketleri olan Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Eureko Sigorta ve Güneş Sigorta şirketleri ile çalışmakta olup değerlerini güvence altına almak isteyenlere dalında profesyonel ve uzman olan kadrosu ile sigortacılık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır... Her türlü sigorta ihtiyaçlarınızı güleryüzlü ve anlayışlı bir ortamda eksiksiz karşılayabilmek için varız. 


Adres : Oğuzlar Mah. 1377 Sk.No:6-6A  Balgat/ANKARA
Tel: (0312) 286 83 83 (pbx)
Fax: (0312) 285 79 55
E-Mail: sisa-sigorta@superonline.com

Anlaşmalı Sigortalar     

Kasko
Trafik
DASK
Yangın (Ev, İşyeri vs.)
Sağlık
Ferdi Kaza Sigortaları
İnşaat
Makina Kırılması vs.
SorumlulukHİZMETLERİMİZ